THE GALLİARD

Son Güncelleme : 10 Ekim 2020 11:10
THE GALLİARD

The GALLIARD; 23 Aralık 2013 tarihinde Etiler, İstanbul'daki Nispetiye Caddesi'nde faaliyete başlamış, Modernize Türk Füzyon Mutfağını Akdeniz etkileşimleri ile sunan Restaurant ve Lounge konseptidir. Markanın tüm hakları aile şirketimiz Duman Özel Sağlık Hizmetleri ve Turizm Tesisleri Limited Şirketi'ne aittir.

Konuklar The GALLIARD'a girer girmez açık renkli masif ahşapları, Akdeniz mermerlerini ve Venedik terrazzolarını ön plana çıkaran mimarisiyle, ambiyansın büyüsüne kapılırlar. Her mekân için özel olarak toplanan veya tasarlanan sanat eserleri, misafirlerimize vizyonumuzu ve yaratıcılığımızı yansıtmamızda bize en çok yardımcı olan unsurlardandır. Mekanımızdaki müzik deneyimden bahsedecek olursak, Salı'dan Cumartesi'ye kadar haftanın beş günü, kendi DJ lerimiz ya da ünlü konuk DJ'ler eşliğinde jazz, soul ve deep house eserler çalarak misafirlerimizin yemek deneyimini daha da keyifli bir hale getirdiğimizi eklememiz gerekir..

The GALLIARD’ın kahvaltıları ve “brunch”ları da damaklarda iz bırakacak lezzet şölenileri şeklinde hazırlanmışlardır. Konuklarımızın güne muhteşem bir başlangıç yaptıklarından emin olmak için, Türkiye’nin gastranomi haritasına göre özenle şeçilmiş ürünler ve el yapımı unlu mamuller sunarak büyüleyici bir Türk kahvaltısı hazırlamayı ihmal etmiyoruz. Modernize Türk Füzyon “Brunch”ı (Cuma günleri) ve Geç Geleneksel Türk Kahvaltısı (Cumartesi günleri) Dubai’deki misafirlerimizin haftasonlarına enerjisi yüksek bir giriş yapmarını sağlayan yeni bir deneyim olacak. 

Etiketler: THEGALLİARD ,SEHRİNENİYİLERİ ,SEVİLAYKILIC

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle