Shangri-La Bosphorus

07 Ekim 2020 13:37
Shangri-La Bosphorus

İstanbul'un baharat kokulu pazarları aklınızı başınızdan alıyor. Uzun bir süre boyunca, Ayasofya’nın yükselen kubbesi altında yer alan zarif dekorasyonlara bakarak kendinizi kaybediyorsunuz. Keyifli bir şehir turundan sonra, Shangri-La Bosphorus, Istanbul sizi bekliyor.

Finans ve eğlence merkezi Beşiktaş'ta yer alan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, nefes kesen Boğaz manzarasına sahip. Özel terasınıza çıkarken iki kıtayı buluşturan ufuk çizgisi ve Boğaz’ın derin mavi suları, gözlerinizi kamaştırıyor. Lezzetli bir öğle yemeği için alt katlara iniyorsunuz. Enfes aromalar sizi Shangri-La'nın mutfaktaki gurur kaynağı Shang Palace'a yönlendiriyor. Özel olarak hazırlanmış geleneksel Kanton yemeği damağınızda tatlı ve baharatlı bir lezzet bırakıyor.

Yemek sonrasında yakınlarda bulunan yerleri görmek için dışarı çıkıyorsunuz. Kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Dolmabahçe Sarayı, Osmanlı Sultanları için inşa edilmiş eşsiz avizeli odalarının zenginliği ile sizi büyülüyor. Öğleden sonra, çağdaş ve lüks butikler sizi Nişantaşı’nda bekliyor.

Böylesine unutulmaz bir gün rahatlatıcı bir kapanışla mükemmelleşiyor. Otele döndüğünüzde, CHI, The Spa'ya geçiyorsunuz. Tecrübeli terapistlerin dinlendirici elleri vücudunuzda derin bir rahatlama hissi sağlıyor.

Beklediğiniz başka bir keyif, bu masajı takip ediyor: Geleneksel Türk Hamamı. Rahatlatıcı sıcaklığın içinde sırt üstü uzanıp iç geçirirken bir buhar esintisi sizi kucaklıyor. İlerdeki maceralarınızı düşünürken, şimdilik, bu dinginliğin içinde olmaktan memnuniyet duyuyorsunuz.

Burası sizin aradığınız cennet. Burası Shangri-La Bosphorus, Istanbul.

Etiketler: shangrilabosphorus, otel, mekan, sehrineniyileri, kubrasari

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle