Serafina Kanyon'da Kapılarını Açtı...

Son Güncelleme : 06 Ocak 2020 09:01
Serafina Kanyon'da Kapılarını Açtı...

İtalyan mutfağı denince akla ilk gelen mekanlardan Serafina Restaurant, yenilikleriyle 3. şubesini Kanyon’da açıyor. Sade ve özgün dekorasyonu, benzersiz mutfağıyla misafirlerini ağırlayan Serafina, İtalyan lezzetlerine L’Entrecote de Paris’in Fransız mutfağını da ekleyerek Kanyon’daki ziyaretçilerini ağırlayacak.

Türkiye’nin en iyi İtalyan restaurantlarından Serafina, önceki akşam görkemli bir açılış partisiyle kapılarını Kanyon’da açtı. İş, cemiyet, sanat ve magazin dünyasından birçok kişinin katıldığı davete ünlü isimler akın etti. Açılışı mekanın kurucularından Metin Şen ve Gökay Deniz bir Serafina klasiği olarak kurdele şeklindeki makarnayı keserek yaptılar.

Eşsiz İtalyan mutfağına L’Entrecote de Paris’in Fransız mutfağını da ekleyen Serafina, Akmerkez ve Bodrum’dan sonra misafirlerini artık Kanyon’da ağırlayacak. Metin Şen, Gökay Deniz ve Murat Özgel ortaklığıyla kurulan Serafina Kanyon ve L’Entrecote de Paris, lezzet tutkunlarını ağırlayarak haftanın bir günü müzikle buluşturacak.    Açılışa katılan ünlü isimler arasında Ralf-Sanem Tezman, Eda-Selim Kosif, Abdullah-Selin Denizli Burnaz, Acun Ilıcalı, Hakan Sabancı, Mithat-Çiğdem Erdem, Başak-Mustafa Çağlar, Berke-Gizem Dikmen, Ali Sayar, Ayşe San-Erkut Soyak, İzzet-Didem Antebi, Ozan-Bahar Şer, Sedef Karamehmet, Moris Kohen, Şükran-Emil Güzeliş, Cem-Hülya Kalyoncu ve Etel Baler gibi ünlü simalar vardı.

Metin Şen, Gökay Deniz Makarnadan Kurdeleyi Keserken2
ali-sayar
Ali Sayar

3
abdulkadir-murat-cagla-aksu
Abdulkadir, Murat-Çağla Aksu4
arzu-niziplioglu
Arzu Niziplioğlu5
acun-ilicali-metin-sen
Acun Ilıcalı, Metin Şen

6
abdullah-selin-denizli-burnaz
Abdullah-Selin Denizli Burnaz7
ayse-san-erkut-soyak
Ayşe San-Erkut Soyak8
basak-mustafa-caglar
Başak-Mustafa Çağlar

9
ayfer-toprak-nilgun-belgun
Ayfer Toprak-Nilgün Belgün10
asli---metin-sen
Aslı - Metin Şen11
berke-asli-metin-sen
Berke, Aslı-Metin Şen

12
cem-hulya-kalyoncu
Cem-Hülya Kalyoncu13
berat-asicioglu
Berat Aşıcıoğlu14
cagla-murat-aksu
Etiketler: ckaansimsek, sehrineniyileri, eniyiler, bestmekan, bestmekanistanbul, mekan, restaurant, gastro, food, yemek, retoran

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle