Şehrin En İyileri 4. Kez Sahiplerini Buluyor!

Son Güncelleme : 28 Ekim 2020 11:10
Şehrin En İyileri 4. Kez Sahiplerini Buluyor!

Şehrin En İyileri gazetesinin düzenlediği bu sene 4. düzenlenecek olan Şehrin En İyileri Ödül Töreni hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor.

Mekan, gastronomi, tv, otel, turizm, iş, sanat, spor, medya, cemiyet ve bürokrasi dünyasının en önemli isimlerinin katılımıyla gerçekleşecek olan Şehrin En İyileri 4. ödül töreni, yine sektörün en iyilerinin buluştuğu çok keyifli bir gecede bir araya gelecek.

Televizyon, medya, yeme-içme sektörüne eğlence ve turizm sektörüne değer katanlar, fark yaratan mekânlar, markalar, sanatçılar, özel isimler ile 350 davetlinin huzurunda başarısını kutlayacak ve ödül alacak.

Şehrin En İyileri Gazetesi ve Business Plus Turkey dergisi ile başlatılan ankette 80 Kategoride oy kullanılacak. 60 günde halk, sevdiği Televizyoncu, oyuncu, işletmeci, mekân, sanatçı, yatırımcı, iş adamı ve dj için oylarını kullanacak ve bu oylar noter huzurunda belirlenecek...

Türkiye'nin duayen sunucu, gazeteci ve televizyoncusu Tayyar Işıksaçan ve Türkiye güzeli başarılı model Doğa Yavuz sunumları ile tv, basın, medya, müzik, dizi, spor ve lüks yaşam kategorisinde 60 Ödül; Mekan, sağlık, güzellik, yaşam ve turizim dalında 30 ödül sahiplerine 350 seçkin davetli huzurunda takdim edilecek...

Pr İşleri şirketi tarafından, bu yıl 4.sü düzenlenecek olan Şehrin En İyileri ödül töreni için muhteşem hazırlıklar devam ediyor. 10 Kasım 2020 Salı akşamı, Radisson Blu Hotel’de görüşmek üzere.

Etiketler: sehrineniyileri, ödültöreni, mekan, otel, odultoreni,

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle