Şehrin En iyileri 3.cü Ödül töreni FUAT PAŞA YALISI 2019

Son Güncelleme : 14 Eylül 2019 20:09
Şehrin En iyileri 3.cü Ödül töreni FUAT PAŞA YALISI 2019

ŞEHRİN EN İYİLERİ 3.KEZ SAHİPLERİNİ BULUYOR… Mekan, otel, turizm, İş, sanat, spor, medya, cemiyet ve bürokrasi dünyasının katılımıyla gerçekleşecek olan Şehrin En İyileri üçüncü ödül töreni, yine sektörün en iyilerinin buluştuğu bir gece olacak.

Televizyon, Medya, Yeme-içme sektörüne ,Eğlence ve Turizm sektörüne  değer katanlar, fark yaratan mekânlar, markalar, Sanatçılar, özel isimler 350 özel davetlinin huzurunda başarısını kutlayacak ve Ödül alacak.

01 Ocak 2019 ila 01 Mart 2019 Aylarında , Mecralarımız Olan  ‘Şehrin En İyileri Gazetesi ve Best Mekân’dergisi ile başlatılan anket sonucu,  90 Kategoride 4 milyona yakın kişi oy kullandı. 60 günde halk, sevdiği Televizyoncu, oyuncu, işletmeci, mekân, sanatçı, yatırımcı, iş adamı vs dj için oylarını kullanandı ve bu oylar noter huzurunda kapatıldı.. 

Şirketimiz  tarafından, bu yıl üçüncüsü  düzenlenecek olan Şehrin En İyileri ödül töreni için muhteşem hazırlıklar devam ediyor. 29 Nisan 2019 Pazartesi günü Boğazın en lüks ve en şık davet mekanı olan FUAT PAŞA YALISI'nda Hayata Gerçecek ödül törenimiz.


Etiketler: ckaansimsek, sehrineniyileri, eniyiler, bestmekan, bestmekanistanbul, mekan, restaurant, gastro, food, yemek, retoran

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle