Pastırma Sucuk Kayseri AHMET DOKLAR

Son Güncelleme : 15 Nisan 2020 16:04
Pastırma Sucuk Kayseri AHMET DOKLAR

‘’Pastırma denince akla Kayseri gelir. Her dilimlenmiş et pastırma değildir. SiPARiŞ VER GELSİN

“Pastırma Kayseri’de Yenir, Kayseri’den Alınır''

Türk gelenek ve göreneklerine sıkı sıkıya bağlı kalarak, tarihi Kayseri pastırma ve sucuğunu, Kayseri lezzetlerini, en kaliteli ve en sağlıklı şekilde, Hijyen kurallarına harfiyen uyarak Kargo ile tüm Türkiye 'ye tanıtan çok çalışkan ve  disiplinli, esnaflığa yakışan, Türk Esnaf ve Aile Kültürünü ayakta tutan, nadir Bir insan AHMET DOKLAR..

 

Kayseri’de Bulunan Duymaz Pastırma, Sucuk ve Kahvaltı evi ile Yerel halka ve Tüm ülkemize hizmet veriyor.

Sosyal Medya Üzerinde ise ULUSAL MARKA Gücüne pastirmasucukkayseri Hesabından Tanıtım reklam yapan Ahmet Doklar, çevresi tarafından çok takdir ediliyor ve seviliyor..

Kayseri’de Bulunan Duymaz Pastırma, Sucuk ve Kahvaltı evi ile Yerel halka ve Tüm ülkemize hizmet veriyor. Kayseri'nin pastırma ve sucuğunun diğer illerde yapıldığını, ancak aynı tadı vermediğini  söyleyen Ahmet Doklar, Etin kilosuna bağlı olmak kaydıyla pastırma ve sucuğun fiyatları yükseldi. Yüzde 100 dana eti sucuk 65 ile 75 TL arasındadır. Sırt ve bel eti dediğimiz pastırma da 140 ile 160 TL arasında satış gördü. En çok talep edilen ise sırt pastırmadır şeklinde konuştu.

Ahmet Doklar KAYSERİ PASTIRMASI ve SUCUĞUNU Dünya'ya Tanıtan Kayseri Eşrafından En Değerlilerinden biri..

@pastirmasucukkayseri Hesaplarından Kendisini Takip edip Ülkemizin her yerine ücretsiz kargo ile sipariş verebilirsiniz..

Etiketler: ckaansimsek, sehrineniyileri, eniyiler, bestmekan, bestmekanistanbul, mekan, restaurant, gastro, food, yemek, retoran

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle