L’Addict Kuruçeşme

06 Ocak 2020 09:37
L’Addict Kuruçeşme

Dünya mutfağının birbirinden lezzetli örneklerine çok özel kokteyllerin eşlik ettiği L’Addict Kuruçeşme’de kapılarını açtı. Sadece gastronomi alanında değil; müzik performansları ve zevkle döşenmiş dekorasyonuyla da şehre ivme kazandıracak yepyeni bir mekan.

Boğaz hattının incisi Kuruçeşme’nin en işlek noktasında yer alan restoran-bar iddialı menüsü ve şık dekorasyonuyla dikkat çekiyor. İlk günden itibaren şehrin yeni gözdesi olmaya aday L’Addict özlenen müdavim kavramını da şehir hayatına tekrar sokmayı ve kendi müdavimlerini oluşturmayı amaçlıyor.

MİSAFİRLERİNİ ÖĞLE YEMEĞİ İLE KARŞILAYIP KEYİFLİ BİR AKŞAM YEMEĞİ ARDINDAN SEÇKİN MÜZİKLERİYLE GECEYE HAZIRLAYAN L’ADDİCT AYNI ZAMANDA ÖZEL TASARIM BARI İLE GÖZE ÇARPIYOR.

Dünya mutfağının en güzel örneklerini sunan menüde genel olarak Akdeniz lezzetleri göze çarparken vazgeçilmez klasikler de yerini alıyor.

Şehrin en keyifli buluşma noktası..
Fransız bistrolarından esinlenerek tasarlanan mekanın şık detayları göz alıcı bir şekilde ön plana çıkarılıyor. Haftanın 7 günü hizmet verecek olan L’Addict’in Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri canlı DJ performansı ile renklenecek müzikleri ise Aytaç Aygüç ve Emrah Ekiz’e emanet.

Etiketler: ckaansimsek, sehrineniyileri, eniyiler, bestmekan, bestmekanistanbul, mekan, restaurant, gastro, food, yemek, retoran

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle