KÜFELİK YENİKÖY

Son Güncelleme : 14 Eylül 2019 12:09
KÜFELİK YENİKÖY

Yeniköy Köybaşı Cad. No: 164/1 Yeniköy Tel: 0212 262 96 96

Küfelik, Yeniköy’de sabah saatlerinden itibaren servise başlayan ve gece 02.00’ye kadar açık kalan ender mekanlardan. İster sabah kahvaltı yapmaya, ister arkadaşlarınızla akşam yemeğine ister öğleden sonra bira ve patates için gidin, günün her saati açık bulacaksınız. Küfelik her ne kadar dışarıdan sadece içki için uğranılan bir yer gibi görünse de dünya mutfağının en iyi örneklerinin sunulduğu geniş bir yemek menüsüne de sahip.

Başlangıç ve atıştırmalıklar arasında karışık peynir tabağı 28 lira, sosis tava-patates 24 lira. Bizim favorimiz içinde farklı sıcak başlangıçların bulunduğu Küfelik sıcak tabağı (28 lira) oldu. Salataları 24 ile 28 lira arasında değişiyor ve ana yemek kadar doyurucu. Makarnalar ve ana yemekler de yine oldukça lezzetli. Tavuk şiş (28 lira) önerilir.

Küfelik’in alameti farikası içki menüsünün içine düştüyseniz çıkmanız imkansız! Bira, tekila, cin, konyak, rom, viski ve kokteyller için sayfalarca yer ayrılmış menüde. Alkolsüz meyve kokteylleri arasında margarita frozen (28 lira), pear’s frozen (28 lira) önerilir.

Etiketler: ckaansimsek, sehrineniyileri, eniyiler, bestmekan, bestmekanistanbul, mekan, restaurant, gastro, food, yemek, retoran

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle