Korona Tedavisi Gören İkbal Gürpınar'ın Oğlu Açıklama Yaptı!

Son Güncelleme : 02 Kasım 2020 14:11
Korona Tedavisi Gören İkbal Gürpınar'ın Oğlu Açıklama Yaptı!

Koronavirüs sebebiyle yoğun bakımda tedavi altına alınan İkbal Gürpınar'ın tedavisi devam ediyor. Gürpınar'ın oğlu, bir son dakika açıklaması yaptı ve Sağlık Bakanı’na teşekkür etti.

51 yaşındaki ünlü sunucu İkbal Gürpınar, koronavirüs sebebiyle yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı. Kötü haberi oğlu, yaptığı paylaşımla duyurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde babasını da koronavirüsten kaybeden İkbal Gürpınar'ın sağlık durumu merak edildi. Annesi ve eniştesinin de bir süre yoğun bakımda kalmasından sonra İkbal Gürpınar'ın eniştesi de vefat etmişti. Gürpınar'ın oğlu bir son dakika açıklaması yaptı ve Sağlık Bakanı’na teşekkür etti.

SAĞLIK BAKANINA TEŞEKKÜR ETTİ

Gürpınar'ın oğlu annesinin son durumu için şunları yazdı: "Sn. Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca Bey’e, Bakanımızın Danışmanı Sn. Dr. Burak Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Kendileri aradılar ve annem İkbal Gürpınar’ın tedaviye olumlu cevap verdiğini, bilincinin açık olduğunu belirttiler.

Salgın Çin’de daha yeni başlarken, gelişmiş denen ülkeler, salgını henüz ciddiye almamışken; gerekli ilaçları yeterli miktarda ülkemize getiren ve halkımızın kullanımına sunan Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanımız Sn. Dr. Fahrettin Koca’ya çok teşekkür ederiz. Allah tüm hastalarımıza şifa versin."

“ANNEMİN DURUMU İYİYE GİDİYOR”

Alper Gürpınar, geçtiğimiz gün annesinin sağlık durumu hakkında yeni bilgi vermişti. İlkbal Gürpınar'ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, 'Oğlu Alper Gürpınar olarak, annemin sayfasından siz sevenlerini bilgilendirmek istedim. Annem İkbal Gürpınar’ın durumu daha iyiye gitmektedir. Önlem amacıyla yoğun bakımda tedavisine devam edilmektedir. Güzel dualarınız için çok teşekkür ederiz' mesajı paylaşıldı.

Etiketler: ikbalgurpinar, sehrineniyileri, magazin, haber, gündem, korona

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle