İstinye Park Avm

13 Haziran 2017 10:33
İstinye Park Avm

Keyif dolu bir gün için...

Proje inşaatına Orjin Grup ve Doğuş Grubu ortaklığı ile 2005yılı Temmuz ayında başlanan İstinyePark, 87 bin metrekaresi mağaza alanı olmaküzere toplam 270 bin metrekare inşaat alanı ve 280 mağazası ile İstanbul’dakimevcut alışveriş merkezlerinden büyüklük ve mağaza karması bakımından çok daha avantajlıbir konuma sahip.

 

Eylül 2007’den beri açık ve kapalı alışveriş mekanları ilefarklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren İstinyePark, 147 giyim mağazası veTürk pazarına ilk kez giriş yapan 41 yeni markanın yanı sıra dünyamutfaklarından çok seçenekli restoranlarıyla tüm alternatifleri aynı anda sunantek alışveriş merkezi olma özelliğini koruyor.

 

Cam kubbesi ve açık yeşil alanlarıyla, kapalı alanda bilegünün her saatinin keyfini çıkarmanızı sağlayan İstinyePark, ziyaretçilerinekapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda yaşatıyor.

 

İstinyePark’ta merkezin tüm alanlarında farklı bir tecrübeyaşatmak üzerine kurgulanan mimarisi; ağaçlandırılmış açık alandaki mekanlardageçirilen keyifli saatleri, mahalle esnafı ile kurulan dostluklarla kendinizievinizde hissetmeyi, en ileri teknoloji ile donatılmış salonlarda filmizleyebilmeyi, spor ve eğlenceyi iç içe geçiren bir yaşam tarzını vaad ediyor.

 

1 tanesi üç boyutlu görüntü veren I-max teknolojisine sahiptoplam 12 sinema salonu olan İstinyePark’ta, 190 bin metrekarelik bir de konutbölümü yer alıyor. Eski mahallelerin ruhunu taşıyan Pazar Yeri’ndeki 20 küçükdükkanıyla gurme zevklere de hizmet veren İstinyePark’ta, Hillside City Clubtarafından işletilen 3500 metrekarelik spor ve yaşam merkezi, sağlıklı yaşamdanvazgeçemeyenler için en kaliteli hizmeti sunuyor. İstinyePark 3 bin 600 araçkapasiteli otoparkıyla, alışveriş merkezlerindeki otopark problemine çözümgetirerek aracınızı rahat ve sorunsuz park etme imkanı sunuyor.Kurulduğu gündenbu yana sahip olduğu ayrıcalıklar ve sunduğu hizmetle pek çok ödüle layıkgörülen İstinyePark; 2008 yılında dünyanın en büyük gayrimenkul ve perakendefuarı Mapic’ten ‘Yılın Alışveriş Merkezi Geliştiricisi’, 2009 yılındaUluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC’den Maxi Ödülleri kapsamında‘Grand Opening, Expansion & Renovation’, ‘Maxi Silver Ödülü’nü almaya hakkazandı. Ardından yine ICSC’nin ‘Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi’ seçtiğiİstinyePark, Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği AMPD’ye ait “YılınAlışveriş Merkezi” ödülüne de layık görüldükten sonra, son olarak 2012 yılındaperakende dalında “FIABCI Prix d'Execellence” ödülünü kazandı.

 

Katar Caddesi No: 73 Sarıyer

 0212 345 55 55

info@istinyepark.com.tr


Etiketler: Şehrin En İyileri 2K Media Best Mekan Ödül İstiny

Etiketler: Şehrin En İyileri, 2K Media, Best Mekan, Ödül, alışveriş merkezi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle