istanbul'da canlı MÜZİK ona emanet TANER GÖK

Son Güncelleme : 15 Temmuz 2018 13:07
istanbul'da canlı MÜZİK ona emanet TANER GÖK

C.Kaan Şimşek YAZDI...10 Parmağında 10 Marifet Başarılı Bir ışletmeci TANER GÖK

Ne zamandır tanıyorum Bilmem ama 10 seneyi buldu sanirim.

Istanbul gece hayatında tanınmış bir çok mekan da En alttan calismaya başladı zirveye gelene kadar. Arabesk müziğin en iyileri En yenileri en gençleri ile çalıştı. MEKAN işletmek zordur hele ki istanbul da. Taner Gök istanbul da Arabesk Müziğe anlam katan güç katan en iyi yerleri işletti ve halen işletiyor. Taner ile Çok Yoğun yada sıkı fıkı bir teşviki mesaimiz yok ama severiz birbirimizi Hatır şinas biridir olduğu gibi dürüst ve yalakalik huyu olmayan adam gibi adam biridir.. Istanbul da eski Vitrin Clup Şimdi ki adi Istanbul Clup adlı Gece kulübünü işletiyor şu sıralar..

Arabesk Müziğin Kalesi oldu Clup. Cengiz imren Murat Kurşun Erkam Aydar ve Daha bir çok isim Var Sahne alan ve Alacak.. 

Taner uzun yıllardır bu meslekte ve aynı tarz da bir sistem kurduğu cin isletmecilikte başarıya adım adım yükseldi. En iyi bildiği tarzda is yapıyor Canlı Müzik ten hiç vazgeçmedi..

Sanatçılar Mekan işletmesine ortak olduklarında bile Taner Gök ve Ekibi ile Transfer olmayı şart koştular.. Transfer Konusunda Bir çok mekâncı Taner Gök ile Çalışmak istiyor hala...

Helal Olsun Vallahi Helal Olsun.. Hem Başarılı bir ışletmeci hem çok iyi bir eş hem de mükkemmel bir baba..10 Parmağın da 10 Marifet Biri..

Başarın Daim Olsun Kardesim Yolun hep açık olsun...

Etiketler: Tanergok istanbul istanbul clup

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle