GRILL POLONEZ RESTAURANT & KASAP

19 Ekim 2018 16:16
GRILL POLONEZ RESTAURANT & KASAP

Adres: Ayazağa Mah. Cendere Cad. Vadistanbul AVM No:109/G Kat:Zemin D:18-19-20-21-22 Sarıyer/İstanbul Tel: 0212 803 74 22

Steakhouse rüzgarı Grill Polonez’le Palladium Tower'da ve Vadistanbul AVM’de esiyor.

Grill Polonez, keyifli atmosferi ve lezzetleriyle, bir et restoranından beklenen her şeyi fazlasıyla sunmaya devam ediyor!

Her sezon menüsüne yeni ve eşsiz lezzetler katan Grill Polonez, restoran sayısına da bir yenisini ekledi ve ustaca seçilmiş, nefis baharatlarla dinlendirilmiş et çeşitlerini sevenleri için Vadistanbul AVM’ye taşıdı. Sağlıklı ve güvenilir ürünleri, şehrin merkezinde huzurlu ve konforlu atmosferiyle Grill Polonez, misafirlerini bekliyor.

Yumuşacık, taptaze, damağınıza layık bir lezzet keşfi…

Çoğumuz için “iyi ve kaliteli et yemek”, tüm şehirde keşfe çıkacak kadar büyük bir tutkudur. Siz de bizdenseniz, daha fazla yorulmadan et severlerin vazgeçilmez adresi Grill Polonez ile bir an önce tanışmalısınız!

Çok yönlü ve sıra dışı konseptiyle Grill Polonez, ilk şubesi ile Anadolu Yakası'nın en gözde mekanlarından Palladium Tower’da hizmet veriyor. Grill Polonez’in en cazip özelliği hem restoran şıklığını, hem de kasap güvenilirliğini bir arada sunması. 

Grill Polonez Restaurant’ta ustaca kesilmiş ve nefis baharatlarla dinlendirilmiş taptaze et çeşitleri, zengin ve doyurucu bir menü seçimiyle damaklara sunuluyor. Etler, dry aged sistemiyle kuru bir terbiyeden geçiyor ve ideal lezzetine ulaşıyor. Eğer vaktiniz kısıtlıysa, bir diğer alternatif de Grill Polonez Kasap’ı ziyaret etmek. Her zaman alışık olduğumuz ve güvendiğimiz mahalle kasabı kültürünü modern şekilde yorumlayan Grill Polonez Kasap; hijyenikortamı, steak bıçakları, özel kesme tahtaları ve soslarıyla tam not alıyor. Grill Polonez Kasap’ın belki de en güzel yanı, nefis et çeşitlerini telefon siparişiyle evinize ulaştırması! 

Yani siz ister kasabı, ister restoranı tercih edin… 

Muhteşem bir et ziyafeti için usulca arkanız yaslanın ve gerisini Grill Polonez ustalarına bırakın.

Etiketler: GRILL POLONEZ RESTAURANT & KASAP, et restaurantı, bestmekan, sehrineniyileri

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle