Gökçe Kırgız ve Yılmaz Taner Nişanlandı!

Son Güncelleme : 03 Kasım 2020 12:11
Gökçe Kırgız ve Yılmaz Taner Nişanlandı!

Gökçe Kırgız ve sevgilisi Yılmaz Taner geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda sade bir törenle nişanlandı. Nişan töreni sonrası basın mensuplarıyla mutluluklarını paylaşan çift, samimi açıklamalarda bulundu.

"YAPACAK BİR ŞEY YOK"

Kırgız aslında hiç düşünmedikleri bir şey olduğunu söyledi ve ekledi: “Ama dedik ki, artık yapacak bir şey yok."

Heyecanlı olduğunu dile getiren Taner, “İkimiz adına sonsuz bir mutluluğun başlangıcı olur inşallah” dedi ve pandemi sebebiyle kısıtlı sayıda davetliyle küçük bir tören gerçekleştirdiklerini ancak tüm dostlarıyla gönüllerinin bir olduğunu belirtti.

"BENİ GÖZÜNE KESTİRDİ"

Nasıl tanıştıkları sorulunca hemen cevap veren Gökçe Kırgız, karnaval gecesi tanıştıklarını ancak Yılmaz Taner’in kendisini gözüne kestirdiğini ve bir doğum günü partisinde karşısına çıkıp ‘beni İnstagram’dan ekler misin?’ dediğini dile getirdi.

Tanışma hikayesini anlatmaya devam eden Kırgız, bu teklifi kabul etmediğini fakat sonra başka bir sebeple kendisine yazmak zorunda kaldığını söyledi ve ekledi: “6 Şubat’ta başladık, 6 Şubat’ta da evleniyoruz.”

"ANNEM AĞLAYINCA OLAY CİDDİLEŞTİ"

Onuncu aylarına girdiklerini ve üç ay sonra evleneceklerini söyleyen şarkıcı, “İnanılmaz heyecanlıyım, karnıma kramplar giriyor. Sahne gibi hazırlanıyordum aslında ama inanın hiç öyle değil. Annemin ağladığını görünce gerçekten verdiklerini fark ettim, olay ciddileşti” dedi.

BOL BALLI KAHVE!

Yılmaz Taner, hiç kavgaları gürültüleri olmadığını belirtirken Gökçe Kırgız da kız isteme töreninde yaşanan kahve hikayesini anlattı. Sözlerine “Aslında isot basacaktım malum Antep’liyim” diyerek başlayan şarkıcı, ağızlarının tadı hiç bozulmasın diye kahveye bol miktarda bal ve şeker koyduğunu söyledi.

DÜĞÜN OLACAK MI?

Pandemi sebebiyle düğünü de daha kısıtlı sayıda misafirle gerçekleştireceklerini söyleyen çift, seksen kişilik bir davet olacağını belirtti. Yılmaz Taner o günün kronavirüs şartlarına göre düğüne izin verilip verilmeyeceğinin belli olmadığını ancak aileleri ve yakın arkadaşlarıyla birlikte bir kutlama yapacaklarını kaydetti.

Aslında kır düğünü istediğini söyleyen Kırgız,” İkimiz yan yana olduğumuz için gerisinin çok önemi yok” dedi. İnsanın mutlu gününü yakınlarıyla paylaşmak isteyeceğini ama bu dönemin kritik bir dönem olduğunu belirten Yılmaz Taner, “Şova gerek yok. Yazın deriz ki; tüm insanlar rahat, covid denen şey aramızdan ayrıldı, o zaman hep birlikte yaparız” ifadelerini kullandı.

Etiketler: gokcekirgiz, yilmaztaner, sehrineniyileri, magazin, gündem, haber

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle