Genç, Başarılı, Çalışkan, 10 Parmağında 10 Marifet Bir Model; Alev Geray

09 Kasım 2017 17:33
Genç, Başarılı, Çalışkan, 10 Parmağında 10 Marifet Bir Model; Alev Geray

Alev Hanım sizi tanıyabilir miyiz ?
23 temmuz 1989 Çanakkale doğumluyum 6 yıldır istanbulda yaşıyorum. Trendyol’da modellik yapıyorum.

Neden model olmak istediniz ?
Fotoğraf çektirmeyi çok seviyorum ve bu sektörde olmak da beni mutlu ediyor. Tüm zorluklarına rağmen işimi çok eğlenerek ve severek yapıyorum.

Trendyol ile yollarınız nasıl kesişti ?
Zamanında Trendyol’a internet üzerinden prova mankenliği için başvuru yapmıştım ve görüşmeye gittim. Bir arkadaşımın da vasıtasıyla görüşme sırasında casta alındım ve Trendyol serüvenim bu şekilde başladı. Trendyol’la çalışmak benim çok güzel bir şans oldu. Çok dinamik ve yenilikçi bir ekibimiz var, keyifle çalışıyoruz.

Ayda neredeyse 25 gün çalışıyorsunuz zor olmuyor mu ?
Tabii ki de bazen çok zor oluyor. Yoğun tempo, koşturmaca, set ışıkları bizleri çok yoruyor ama hep şunu söylerim; eğer işinizi seviyorsanız bu yorgunluklar hep tatlı yorgunluklar oluyor. Ben de işimi çok sevenler arasındayım. Bu yüzden bu yorgunluk benim için hiç sıkıntı yaratmıyor.

Farkı projelerde görecek miyiz sizi ?
Evet göreceksiniz. Toplantılar ve görüşmeler devam ediyor. Kısa süre sonra çok daha yoğun bir tempo içinde olacağım. Ama yeni projeler sürpriz olsun J

Sektörü nasıl değerlendiriyorsunuz ?
Bizim sektör her zaman hareketli ve yoğun bir tempo gerektiriyor. Son zamanlarda bir de bunlara online firmalar eklendi. Ama dediğim gibi benim şikayetim yok, işimi çok seviyorum ve bu tempo beni rahatsız etmiyor.

Güzellik sırlarınızdan bahseder misiniz ?
Doğuştan gelen bir güzellik diyelim :) Ekstra bir şeyler yapmıyorum :) Açıkçası çok özel bir sırrım yok, doğallığı da çok seviyorum.

Sizce kadınlar doğru giyiniyor mu ?
Bence kadınların bir çoğu doğru giyinmiyor. Daha doğrusu kombin yaparken doğru parçaları kullanmıyorlar. Örneğin; kombin yaparken genel olarak bir bayana baktığımda bastan aşağı ya hareketli parçalar ya da her renk var bu da benim gözümü çok yoruyor. Öyle anlar oluyor ki gidip yanına keşke şu pantolonun üzerine düz bir renk tercih etseydin diyesim geliyor.

En çok nereleri seversiniz top 5 mekanınız nedir ?
Deniz kıyısında olan bütün mekanlar benim favorimdir.
Ekstra olarak da genellikle Nişantaşı Barcode’a giderim geri kalan zamanımı evimde geçiririm.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle