Ersan Exclusive Resort & SPA - Bodrum

16 Temmuz 2018 15:55
Ersan Exclusive Resort & SPA - Bodrum

Muhteşem deniz manzarasıyla 70.000 m2 alana kurulu Ersan Exclusive Resort & Spa.

Muhteşem deniz manzarasıyla 70.000 m2 alana kurulu, Bodrum’un en merkezi bölgelerinden İçmeler’de yer alan Ersan Exclusive Resort & Spa, şehir merkezine 4 km ve uluslararası Bodrum Havalimanına 40 km mesafede yer almaktadır. Eşsiz konumu, mavi bayraklı denizi, yenilenen özel sahili, yaşattığı butik otel şıklığı, konforu, spa aktiviteleri ve benzersiz lezzetleriyle, size “saklı cennette” bir yer ayırıyor.

Otelin yeniden yapımı ve markalanması kapsamında plaj, tüm oda ve süit dekorasyonları, ana restoran, SPA merkezi ve denize sıfır özel sahili ile, ayrıcalıklara sahip olmanın değerini bilen seçkin konukların beklentilerini karşılayabilmek için, yenilikçi bir hizmet felsefesi tanımlıyor.

Temeli insana ve doğaya saygı olan, kişinin doğallığıyla bağını koparmadan modern, mimari ve teknoloji hizmetlerinden en üst düzeyde faydalanmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen renovasyon; doğayla bütünleşen tasarımları ve ahşap işlemeli özel desenleri, sıcak mimarisi ve doğadan ilham aldığı renkleri ile Ersan Exclusive Resort &Spa, misafirlerini çok özel bir lokasyonda sadece konuk etmekle kalmayıp, beş duyuya hitap eden unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Bir tatil köyünden çok bir destinasyon sayılabilecek özellikleri bünyesinde barındıran Ersan Exclusive Resort &Spa; Uluslararası Çevre Ödülü olan “Mavi Bayrak” lı muhteşem denizi, tropik bahçeleri, havuzları, palmiye ağaçları ve begonvil ile çevrili doğal güzellikleri ve çevre dostu yapısıyla “5 Yıldızlı Resort” kategorisinin örnek yapılarından biri olarak öne çıkıyor.

Tamamen yenilenen yiyecek & içecek servis noktalarında, zengin bir yeme-içme konsepti ile Türk ve dünya mutfaklarından farklı tadlar arayanlar için alternatifler barındırıyor.

Telefon: +90 252 316 89 80

E-Mail: info@ersan.com.tr 
E-Mail: booking@ersan.com.tr

İçmeler PK 357 48400 Bodrum / Muğla

Etiketler: Şehrin En İyileri, 2K Media, Best Mekan, istanbul, ankara, bodrum, izmir, antalya, içmeler, tatil,

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle