EL SABOR GASTROTEKA

22 Ekim 2018 13:59
EL SABOR GASTROTEKA

Adres: Fatih Sultan Mehmet Mah. Atatürk Cad. No: 6/B Sarıyer Istanbul, 34470 Sarıyer/İstanbul Tel: 0212 229 22 25

El Sabor Gastroteka, Latin Amerika konseptli restoranı ile Hispanik kültüründe iz bırakmış eşsiz lezzetleri Istanbul’a getiriyor. İsminin sonundaki “Gastroteka” ünvanını “Gastronomi” ve şarap evi anlamına gelen “Enoteka” kelimelerinin birleşiminden alan El Sabor, sosyal paylaşımlıklar olarak tasarladığı menüsüyle misafirlerine Güney Amerika’nin zenginliklerini ve ruhunu sunmayı amaçlıyor. 

2018’le beraber Etiler’in Armutlu bölgesinde hizmete başlayan El Sabor Gastroteka, İstanbul’un ilk ve tek Latin Amerika restoranı olarak özel kokteylleri, seçkin şarap kavı ve özgün yemek menüsüyle pazartesiden cumartesiye ziyaretçilerini ağırlıyor.

El Sabor Gastroteka aynı zamanda Mayıs başından Ekim sonuna kadar Kuruçeşme Les Ottomans Hotel’in icindeki Swiss Restaurant’ta Pop-up menüleri ile boğaza karşı bir gastronomi şöleni sunmaya hazırlanıyor. 

HOME CATERING & GRUP YEMEKLERİ

El Sabor Gastroteka, özel davet ve etkinliklerini Latin Amerika’nin lezzetleriyle renklendirmek isteyenler için verdiği “Home Catering” servisiyle menüsünden seçenekleri ayağınıza getiriyor. 
El Sabor Gastroteka, aynı zamanda rahat ve keyifli bir ortamda grup yemekleri düzenlemek isteyen misafirlerine çeşitli menü teklifleri ile restoranın kapılarını açmaktadır.

BAR

Güney Amerika’nin öne çıkan tatlarından seçkiler üzerine kurgulanmış El Sabor kokteyl menüsü, kök pancardan mangoya farklı lezzetler kullanarak her damak tadına uygun ve yaratıcı seçenekler sunmak amacıyla tasalanmıştır. Misafirlerine özel kokteylerinin yanında 10 farklı çeşit Margarita deneme şansı da sunan El Sabor, hafta içleri 16:00 - 19:00 arası Happy Hour konsepti ile kokteyllerde %15 indirimli.

KAHVALTI

Les Ottomans otelde servis verilecek dönemde pazar günleri Latin Amerika brunchları organize edilecektir.

Editör: Dilan Dimil

Etiketler: EL SABOR GASTROTEKA, bestmekan, sehrineniyileri

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle