EFSANE Geri Döndü FİNK CLUP BODRUM Açıldı

Son Güncelleme : 05 Haziran 2019 03:06
EFSANE Geri Döndü FİNK CLUP BODRUM Açıldı

Eğlence Sektörün en deneyimli işletmecilerinden olan Erkan Kara ve Kartal Altıkulaçoğlu, Bodrum merkezdeki en önemli mekanlardan olan yeni Fink’in açılışını 01 Haziran Cumartesi gecesi gerçekleştirdi

ONU HERKES Bilir Yokluğun da Bodrum Çok Sessiz ve Buruk Kalmıştı.. “Fink bir dönemin en hit kulüplerinden ve neredeyse bin kişi kapasiteli bir mekan. Müdavimleri onu öve öve bitiremezdi. dekoru, ambiansı, kalitesi bambaşkaydı ve Geri Geldi. 

Uzun Süre dinlenen, özel hayatı ve ticaret işlerine ağırlık veren ERKAN KARA, Baskılara Dayanamadı ve Sezona Bomba Gibi Döndü.

Erkan Kara, FİNK CLUP Bodrum’un koruma altındaki sekiz binasından bir tanesi. Hem yapıya hem de misafirlerimize gözümüz gibi bakmak bizim işimiz. Gelen herkesin müzik ve ortamdan çok memnun ayrılacağının garantisini rahatlıkla veriyoruz” şeklinde konuştu.

Bodrum'un sevilen gece kulübü tekrar açılıyor

Yeni Fink, yaz boyunca 22.00-04.00 saatleri arası, yurt dışından gelecek olan ünlü DJ’lerle misafirlerine hizmet verecek.

Bodrum'un sevilen gece kulübü tekrar açılıyor

Fink (Gece Kulübü)

Etiketler: ckaansimsek, sehrineniyileri, eniyiler, bestmekan, bestmekanistanbul, mekan, restaurant, gastro, food, yemek, retoran

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle