Danla Bilic'ten Flaş Enes Batur Açıklaması!

29 Ekim 2020 10:59
Danla Bilic'ten Flaş Enes Batur Açıklaması!

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Enes Batur ile ilgili yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Bilic bu kez yaptığı açıklamada “şakalaşıyoruz” dedi. Öte yandan Bilic’in lüks arabası dikkatlerden kaçmadı.

Son günlerde ünlü Youtuber Enes Batur ile ilgili yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Danla Bilic, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Bilic, tıpkı kendisine aşık olduğunu iddia ettiği Enes Batur gibi lüks aracıyla göz kamaştırdı.

Youtuber Enes Batur, geçtiğimiz günlerde 1 milyon 350 bin TL’lik BMW I8 model aracıyla gündeme gelmişti. Bilic de tıpkı meslektaşı gibi Mercedes marka milyonluk aracıyla objektiflere takıldı.

“KAZANDIĞIM PARAYLA ALDIM..”

Snop Magazin’in haberine göre Danla Bilic milyonluk cipiyle ilgili “Kazandığım parayla aldım. Kendi aracım” ifadelerini kullandı.

Cadılar bayramı kostümü almak için alışverişe çıktığını söyleyen Bilic, “Youtube kanalım için özel bir çekim yapacağım. Fotoğraf çekimi de olabilir. O yüzden kıyafet bakıyorum” dedi.

“ENES’İMLE NEDEN KAVGA EDEYİM?”

Geçtiğimiz günlerde Enes Batur ile karşılıklı olarak sosyal medyada atışan ve “Enes Batur bana aşık” diyen Bilic’e bu sözleri hatırlatıldı.

“Yeterince konuştum” diyen ünlü fenomen, “Sadece şakalaşıyoruz. İnsanlar gülüp geçsin. Enes’imle neden ciddi kavga edeyim” diye konuştu.

 

 

Etiketler: danlabilic, enesbatur, sehrineniyileri, magazin, haber, gündem, elifkavran

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle