C.Kaan Şimşek YAZDI.. İnanmak ile Başlar Hayaller ve Mücadele...

07 Ekim 2019 14:34
C.Kaan Şimşek YAZDI.. İnanmak ile Başlar Hayaller ve Mücadele...

Kıymetli İşletmeci Dostlar, Aağabeyler, Emekçiler, Reklam Veren ve Sektörün Kahrını Çekenler MERHABA…

Yola çıktığımız da, İstanbul gibi çok büyük, çok güzel, çok anlamlı ve eşsiz bir şehir için bir  gazete eki olarak düşündüğümüz proje yıl da ÖDÜL Töreni ve Gazete ile ŞEHRİN EN İYİ Markası oldu. Şehrin En İyileri Diye kurduğum bu marka için çok mücadele verdik. Türkiye’nin ilk ve Tek Mekan, Restaurant, Chef, Clup, Etkinlik, Meyhane, Ocakbaşı, Cafe gazetesi olduk. İnanın gerçekten de sektörün en iyileri hep bizimle oldu. Gastronomi, Mekan, Eğlence, Yaşam derken işi büyüttük ve Moda, Magazin, Sağlık ve Lüks yaşam markaları için de ŞEHRİN EN İYİSİ Olduk çok şükür de olmuşuz.

 

Kimler mi Oldu Bizimle Bu Koskoca 4 Yıl da ?

 

MİDPOİNT  -  LA CASA – BVS GROUP – GÜNAY – SAHNE – NANNA – PAYSAGE – NOSSA COSSA – TAKSİM STEAKHOUSE  BY BALIKÇI – ESNAF – BEDEVİ – ALİ OCAKBAŞI – KÖŞEBAŞI – CHİLAİ – LA BOOM – SUNSET – JAPONİKA SUSHİ – ŞAMDAN -  ALBÜM – BLACKK – REİNA – SORTİE – OLİGARK – ATLAS BALIK – ARNAUTKÖY BALIKÇISI – DEVELİ – SAHAN – CVK OTEL  – ANGEL BLUE – YADA SUSHİ – KİREÇBURNU BALIK – BİG CHEF – VİTRİN CLUP – HUQQA – GALLİARD – SESS NİŞANTAŞI – SCOCTH -  WELDONE – HAPY MOONS – CAHİDE – MÜŞKÜLPESENT – ADABALIK – HAZİNE – GREY – PEOPLE -  GALVİN – SALOMANJE – FUEGO – SCARLET – SERAFİNA  - PAPERMOON – AZTEK – SNOB BURGER – MR MEAT – SPAGO – GİNA – SUNSET – MASA – GAZEBO – FİKO OCAKBAŞI – MÜKELLEF – CAFE WİEN – BEER HALL – CHARTER PUP – MY CABARET – FANCY – LUCCA – CHİLAİ – ZİYADE FASIL – SAMATYALI MEYHANE - - CEO – BARINAK BALIK – MÜDAVİM OCAKBAŞI – RİNGA BALIK – MASQUAREDE – MEYHANE İSTANBUL – BACAALTI – BODRUM MANTI – JABEL SORTİE – KİLE KEBAP – Ve Daha Bir çok Mekan Cafe, bar,  Restaurant, Sanatçı, işletmeci,  Modacı, Oyuncu, ünlü sima gazetemiz de bizimle oldu.

 

4 Ödül Töreni ve 4 Koca Organizasyon

4 ödül töreni organizasyonu yaptık. Hiç bir mekan ya da restaurant, cafe bar vb şirketten ÖDÜL adı altında bir para, reklam, barter, üyelik,  gibi proje karşılığı beklenti olmadan sektöre değer ve güç katmak için gece organize ettik. 365 gün onlar bizi ağırladı dedik 1 gün bile olsa biz hak edenleri ağırlayalım dedik. Sponsor ve Reklam veren markalarımız sayesin de 4 yıldır sürdürdüğümüz gelenekselleşen ŞEHRİN EN İYİLERİ Ödül Töreni ile Markalara Hak ettikleri değeri bir ödül ile vermek 20 milyon İstanbul aşığı adına Teşekkür etmek istedik. Yolumuza devam ediyoruz durmayacağız. Elimizden gelen ve gelecek olanın üstünde ne var ise biz bu şehre, bu markalara, gastronomi, mekan, markalara bir nebze katkımız olacak ise bile dim dik yürüyeceğiz.

 

VEEEE ŞİMDİ SÖZ YİNE İSTANBUL’DA…

 

Çok Değerli Dostlarım Mekan ve MARKA Sahibi AJANS ve REKLAM Veren Kıymetli Camiamız..

 

ŞEHRİN EN İYİLERİ 5.ci Kez SAHİPLERİNİ BULUYOR…

Medya, Magazin, Televizyon, Mekan, otel, turizm, İş, sanat, spor, moda, cemiyet ve bürokrasi dünyasının seçkin ve kıymetli isimlerinin katılımıyla gerçekleşecek olan Şehrin En İyileri BEŞİNCİ ödül töreni, yine sektörün en iyilerinin buluştuğu bir gece olacak.

GATRONOMİ, Restaurant, Televizyon, Medya, Mekan, Yeme-içme, Eğlence, sektörüne ve Turizm sektörüne değer katanlar, fark yaratanlar, mekânlar, markalar, Sanatçılar, özel isimler, 500 özel davetlinin huzurunda başarısını kutlayacak ve Ödül alacak.

 

Bu Kutsal ve değerli gece için son sürat çalışıyoruz ve mücadele veriyoruz.

Siz olmadan bizler, İstanbul olmadan ŞEHRİN EN İYİLERİ Asla Olmayacak ve Olmayacağız…

 

C.Kaan Şimşek

Sevgilerimle..

 

Etiketler: ckaansimsek, sehrineniyileri, eniyiler, bestmekan, bestmekanistanbul, mekan, restaurant, gastro, food, yemek, retoran

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle