C.Kaan Şimşek Yazdı... BİZ EMEĞİMİZİN PEŞİNDEYİZ

Son Güncelleme : 16 Eylül 2019 10:09
C.Kaan Şimşek Yazdı... BİZ EMEĞİMİZİN PEŞİNDEYİZ

Dünyanın en keyifli hissidir; bir insanın sevdiği işi yapması! Çünkü işinizi ne kadar çok severseniz o kadar üretken olursunuz! Ürettikçe çoğalır; çoğaldıkça mutlu olursunuz!

Ben bu yolda inandığım değer olan bir işi keyifle yapıyorum. Mekan Gazeteciliği. Hem BASKILI Gazete ve Dergi hem de, diğital mecralarda. Best Mekan sizlere yabancı bir marka değil aslında. Uzun süredir aylık dergi olarak yayımlanıyordu, yine bizim tarafımızdan! 

 

Yeme, içme ve eğlence sektörü çok hızlı gelişiyor! Bu nedenle aylık yayın bizi doyurmadı! Bizde daha hızlı ulaşın, daha keyifli rotalar yapın diye  ŞEHRİN EN İYİLERİ olarak karşınıza çıkmaya karar vermiştik bundan tam 2 yıl önce! 

 

Amacımız sektöre hizmet etmek!

 

Ben öyleyim, ben böyleyim, şuyum, buyum diye ahkam kesenlere ya da mekanları çıkar ilişkilerinden ötürü ön plana çıkartanlara benzemeyiz! Onlar oturdukları yerden laf göndermelere devam etsin, telefonlara saldırsın, para ile üyelik ödül satsın! Bizim kulaklarımız tıkalı, işimizi yapıyoruz ve çok guruluyuz! 

 

Ve son derece objektifiz! 

 

Ne kadar objektif olduğumuzu 2 ödül törenimiz de gerçekleştireceğimiz Şehrin En İyileri ödül törenlerimizde gördünüz! 

 

Samimiyetten, çıkar ilişkisinden, maddi beklentiden, hatır gönül işlerinden dağıtılan ödüller dönemi bitti dedik; çok şükür PARA ile ya da Çıkar adına KİMSEYE Ödül Vermedik. Ve şimdi yine yeniden HALK Oylaması ile  24 Ocak 2019 Perşembe günü gerçekten hak edenler yine  ödüllendirilecek!

 

Sizler de bu sayfalardan detaylı yorum ve analizleri okuyabileceksiniz... 

Biz EMEĞİMİZİN ARKASINDAYIZ…

 

Sevgilerimle..

Etiketler: c.kaansimsek, bestmekan, sehrineniyileri, bestmekanistanbul, sehrineniyimekanlari, media, magazin,

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle