C.Kaan Şimşek Yazdı ! FAHRİ ÇAĞLAYAN

Son Güncelleme : 16 Mart 2019 08:03
C.Kaan Şimşek Yazdı ! FAHRİ ÇAĞLAYAN

FAHRİ ÇAĞLAN Diye BİRİ Var BİLENLER BİLİR... Günaydın ŞEHRİN EN İYİ ve EN GÜZEL İNSANLARI…

16 - 03 - 2019 Cumartesi sabahı şuan, 07 : 48 saat. fonda ülkemizin en güçlü radyosu, çok sevdiğim, Power XL var. Güneş ufuktan soğuk, sisli ve umutlu doğuyor yine çok şükür.. 42 yaşındayım, beni kime sorsanız aslında onlar da bilmez, çoğu hatırlamaz, nasıl girdim hayatlarına onların ya da niye girdim ki J derler belki.

 Kendimi bildiğim ve beni soracak olacaklarınız olur ise hani,  kim hakikaten bu diye,  nerden girdi bu yeme – içme, mekan camiasına, uzun hikaye onu bir ara yazarım.

Konumuz ‘’ŞEHRİN EN İYİLERİ’’  ve ‘’BEST MEKANLAR’’  Sahibi olan eşsiz, özel, değerli ve  güzel olan,  eğlence, mekan, turizim hayatımız.

12 Yıl önce idi, onu tanıdığım da, sektörde var olduğuna şahit olduğum da. O zamanlar Sosyal medya vs yok, magazin siteleri, magazincilik zirve, onun imza attığı, işletme sahibi olduğu mekanlar şimdi olduğu gibi zirve.

İşine, markasına, emeğine, nasıl aşık ve cins biri J bu tavrı tarzı zaten onu EN İYİ Yaptı ya, neyse işinin ukalası adam.  FAHRİ ÇAĞLAYAN, Namı değer Fahri Başkan, benim için (  ağabey ) İşletme ve eğlence hayatına başladığı günden bu güne kadar, Türkiye’de en büyük, en önemli, en özel mekanlar, markalar onunla hep zirvedeydi. UZAKTAN GÖRENLER Suratsız SANIYOR J

Bugüne dek 15 senede öyle adamlar, öyle mekanlar, markalar, dj ve başarılı işlerin arkasın da oldu ki, Fahri Başkan, hiç böbürlenmedi. Hakkı yendi, uykusuz kaldı, çok savaş verdi, değeri bilinmedi bazen ama HİÇ İplemedi ve Yoluna Baktı. İyi ki de bakmış HELAL OLSUN..

Onu sevenler, bilenler, canları, dostları onun neyini sever bilmem ama ben onun çıkarsız, menfaatsiz, egosuz, yalansız adamlığını, ağabeyliğini, hatır şinaslığını sevdim.. Bayram da Elini öptüm geçen sene ( bedevi de ALAÇATI’da ) hayatımın en büyük harçlığını aldım J  Sever beni, kızar da sağ olsun ama hep dik dur, takma kimseyi savaş der..  Fahri Başkan, Fahri Çağlayan,  yola çıktığı, ona inanan herkesi hep el üstünde tuttu. Bugün ülkemizin en büyük, en geniş, en kaliteli mekanların da, restoran ve  gece kulüplerin de onun, ekibinin, imzası var.  Onu anlatmaya sayfalar yetmez ve aslın da çok da sevmez böyle şeylerin yazılmasını. Bu yazı, bu sözler, ona bir teşekkür ve saygı yazısıdır. Sektör çok durgun ve sakin iken, Önce ALAÇATI, Sonra İSTANBUL ULUS’da açtığı BEDEVİ Markası ile Herkesin özlediği, beklediği, kaliteli, eğlence kültürünü   yeniden bize kazandırdı. Seni tanımaktan, mekanlarında 12 yıldır seninle olmaktan, senin misafirin olmaktan dolayı çok gururluyum. Üzerimde olan destek, emek,ağabeylik ve değerin tartışılmaz.

Ülkemiz deki İş, Sanat, Spor, Cemiyet, Tv, Medya, moda ve Bürokrasi dünyasının en iyilerinin takdir ettiği birinin dostu, kardeşi, ara ara  ( baş belası ) olduğum için SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM, FAHRİ ÇAĞLAYAN..

İyi ki Varsı ve İyi ki BU Sektör de EN İYİ si SENSİN Sevgilerimle….

Etiketler: ckaansimsek, sehrineniyileri, eniyiler, bestmekan, bestmekanistanbul, mekan, restaurant, gastro, food, yemek, retoran

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle