CELTİC IRİSH PUB

Son Güncelleme : 04 Kasım 2020 09:11
CELTİC IRİSH PUB

Irish Pub, dünyanın neresine gitseniz karşılacağınız en yaygın tipte olan mekan tiplerinden biridir. Amerikan barları, Fransız brasserie ve bistro’ları nasıl global bir mekan tarzıysa, Irish Pub’da her büyük kentin en güzide köşesinde mutlaka yerini alır. Yakın zamanda renovasyondan geçen Beyoğlu’ndaki Narmanlı Han, Asmalı Mescit’e açılan kapısındaki en değerli bölümlerden birisinde, bir Irish Pub’a yer verdi. 2019 senesinin son ayında açılan Celtic Irish Pub İstanbul, gittikçe hareketlenen pasa

Celtic, dekorasyonundan, oyun alanlarına, etkinliklerinden ,özenle oluşturulmuş menüsüne gerçek bir Irish Pub atmosferi sunan bir mekan olmuş. Menünün ana omurgası Sports bar ve pub tarzı mekanların vazgeçilmez yemekleri olan bira eşlikçilerinden oluşuyor. Celtic’in menüsünde, Buffalo Wings, Sosis Sepeti, Mac & Cheese gibi başlangıçlar, pub mutfağının olmazsa olmazları olarak dikkat çekiyor.

Ayrıca menüde, Taco, Nachos ve Felafel Burger gibi tabaklar ile sokak lezzetlerinden örneklere de yer verilmiş. Celtic’e yapılan ziyaretlerde geleneksel pub mutfağının en önemli yemeği Fish & Chips denenmesi gerekenlerin başında gelirken, kendi özel tarifleri ile yapılan ekmeklerin kullandığı Burgerler de oldukça iddalı olmuş.

 

Etiketler: CELTİCIRİSHPUB ,SEHRİNENİYİLERİ ,SEVİLAYKILIC

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle