BİDAHA MEYHANE

Son Güncelleme : 14 Eylül 2019 20:09
BİDAHA MEYHANE

Telefonlar +90 (530) 100 85 95 +90 (541) 243 24 21 +90 (546) 243 24 21 Adres: Tomtom Mahallesi İstiklal Cad. No : 187 Beyoğlu /İstanbul ( Midpoint'in içinden girdikten sonra üst kat terastadır)

ALIŞILA GELMİŞ, MEYHANE KÜLTÜRÜNÜ, DEĞİŞTİREN MODERN, ŞIK, ENERJİK VE ÇOK KEYİFLİ BİR MEKAN ‘’BİDAHA MEYHANE’’

BEYOĞLU’NDA EŞSİZ MANZARASI VE EĞLENCESİ İLE BİDAHA MEYHANE MÜDAVİMLERİNİN VAZGEÇİLMEZ MEKANI OLDU..

İstanbul’un eşsiz manzarasına sahip, ziyaretçilerinin 80’ler ve 90’lar Türkçe Pop müzik konsepti ile doyasıya eğlenebileceği ve aynı zamanda, özel günlerini, davet ve doğum günlerini keyifle kutlayacakları eşsiz bir adres... Mekanın sahip olduğu modern çizgiler sayesinde en özel anlarınızı unutulmaz bir keyfe dönüştürebilirsiniz…

BiDaha, Midpoint ve Welldone restoranlarının kurucusu olan All Points Grubu’nun meyhane kültürüne yeni bir soluk getirdiği bir mekan. BiDaha Meyhane; gerek sahip olduğu panoramik deniz manzarası, gerekse de 80’ler ve 90’lar Türkçe Pop müzik konsepti ile ziyaretçilerini geleneksel ve yeni nesil mezelerle birlikte eşsiz bir damak zevki yolculuğuna çıkarıyor.

Yeni nesil eğlencenin başında her neslin çok sevdiği bir ekip var. Bu eşsiz ve güzel mekanın ortakları ülkemizin en özel ve kıymetli ismi, Ataberk Oral ve Zafer Köseoğlu; işletme müdürü ise Ogün Düşmez. 

Tarihi Beyoğlu’ndaki konumu ve sahip olduğu modern dekorasyon ile oldukça ferah olan BiDaha; ziyaretçilerine, menüsünde sahip olmuş olduğu lezzetli meze ve yemekler sayesinde keyifli bir akşam geçirmelerine imkan tanırken, onların aynı zamanda doyasıya dans edip eğlenebilecekleri bir alana da sahip. Haftanın her günü mekanın bir bölümü veya tamamını ziyaretçileri için kapatıp, onlara özel olarak hazırlama imkanı da sunan ve bir gelenin bir daha gelmek isteyeceği BiDaha Meyhane için rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın!

Etiketler: bidaha, meyhane, beyoglu, muzikckaansimsek, sehrineniyileri, eniyiler, bestmekan, bestmekanistanbul, mekan, restaurant, gastro, food, yemek, retoran

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle