BALOZ KARAKÖY

Son Güncelleme : 04 Kasım 2020 09:11
BALOZ KARAKÖY

Karaköy, gece hayatında şöyle bir parladıktan sonra Galataport inşaatıyla stabil bir duruma geçti. Ancak tarihle yoğrulmuş keyifli sokakların tadını keşfedenler artık bölgenin müdavimi oldu. Karaköy’deki mekan hareketliliği de bir anlamda rayına oturarak, daha ihtiyaca göre açılır hale gelmeye başladı.

Bu mekanlardan Baloz Karaköy, bölgenin ruhunu en iyi yansıtan sokaklardan birinde hizmet veren keyifli bir lokanta-meyhane. Karaköy’ün yan yana kafelerin olduğu sıkışık bölümündeki kargaşadan izole olan mekan, kendine has bir ortam sunuyor. Baloz Karaköy, Keyifli müzikleri, meyhane mutfağından yemekleri ve yeşillikler ile kaplı sokak atmosferi ile bölgenin 4 mevsim keyifli mekanlarından.

Baloz Karaköy dekorasyonundan, menüsüne kadın eli değdiği belli olan bir mekan.

İşletmeciler Pınar Saçu ve Nermin Ersoy’un sürekli başında durduğu ve birebir misafirleri ile ilgilendiği mekan, ev ortamını aratmayan bir atmosfere sahip. Tarihi binadaki mekanın yüksek tavanlı iç bölümü, açık mutfak olarak hizmet verirken, duvarları grafitilerle ve üzeri sarmaşıklarla kaplı sokak, restoran bölümü olarak hizmet veriyor. Güne kahvaltı servisi ile başlayan Baloz Karaköy, öğle servisinde günlük değişişen yemekler servis ederken, akşam meyhane atmosferine dönüşüyor. Haftasonları ise meyhane atmosferine fasıl müziği eşlik ediyor. Meze ve ara sıcak ağırlıklı bir menü sunan mekanda haftasonları kömür ateşinde pişen etler servis ediliyor.

Etiketler: BALOZKARAKOY ,SEHRİNENİYİLERİ ,SEVİLAYKILIC

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle