Ata Demirer "Her şey burada başladı"

28 Ekim 2020 10:34
Ata Demirer "Her şey burada başladı"

Önceki gün Bursa'nın Altıntaş ilçesine giden komedyen Ata Demirer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 8 yaşında deniz ile ilk kez burada tanıştığını ifade etti.

Demirer, "Her şey burada, bu iskelede başladı. Sekiz yaşındaydım, elimdeki deniz maskesiyle ilk kez suyun içine burada baktım. Kırk yıl geçmiş üstünden... İlk burada aşık oldum kısaca" dedi.

Bir süredir Çanakkale'de yaşayan ve deniz tutkusuyla bilinen komedyen Ata Demirer, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Demirer, hayatının en önemli yerlerinden birini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Bursa'nın Altıntaş ilçesine giden Ata Demirer, 8 yaşında deniz ile ilk kez burada tanıştığını ifade etti.

48 yaşındaki Demirer, yayınladığı gönderiye şu notu düştü; "Her şey burada, bu iskelede başladı. Sekiz yaşındaydım, elimdeki deniz maskesiyle ilk kez suyun içine burada baktım. Kırk yıl geçmiş üstünden... İlk burada aşık oldum kısaca. Merhaba Altıntaş, merhaba Bursa...Yazık olmuş, talan olmuş. Adeta yıkılmış inşaat baskıyla ama yine de var göstereceği güzellikleri hâla. Not; elimle gösterdiğim binanın yerindeydi bizim ev. Tek katlı, bahçesinde erik ağacı..."

Komedyenin paylaşımına takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı.

Ata Demirer, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından duyarlı bir paylaşımda bulunmuştu.

Ata Demirer, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı; "Arkadaşlar denize çöp atmayın. Bak, çöp... Taş da atmayın. Çocuklarınıza denize taş atmayı öğretmeyin. Denize olta atsınlar, paletlerini atsınlar, yüzsünler, yelken yapsınlar, balık avlasınlar. Ne bileyim balık beslesinler. Taş atmasınlar, çöp de atmasınlar. Bir saattir topluyoruz, hala bitmedi."

Etiketler: atademirer, sehrineniyileri, elifkavran, magazin

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle